ANERSAN HISTORY

Facebookta Paylaş Tweetle

Türkiye'nin önde gelen Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) üreticilerinden biri olan Anersan, güç elektroniği alanında faaliyet gösterme amacı ile kuruldu. Bünyesinde oluşturduğu yenilikçi Ar-Ge kadrosu sayesinde ileri teknoloji, yüksek kalite ürünler ile ürün çeşitliliği ve kalitesini arttıran Anersan, günümüzde UPS üretim, ihracat ve teknik servis faaliyetlerini kendi altyapısında oluşturduğu, deneyimli teknik kadrosu, yurtiçi yaygın bayi ve servis ağı ile sürdürmektedir. Ürün çeşitleri arasında kesintisiz güç kaynaklarının (KGK) yanı sıraservo ve statik voltaj regülatörleri, invertörler, konvertörler ve akü şarj cihazları (redresör) da bulunmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren dünyanın en büyük kesintisiz güç kaynağı üreticisi olan APC (American Power Conversion) satış ve servis hizmetlerini de başlayan Anersan, yalnız ev, küçük ofis ve iş ağlarının değil, veri merkezleri ve erişim sağlayıcı ağlarının da yüksek güçteki taleplerini karşılayarak “komple güç çözümleri” sağlayıcısı kimliğine sahip olmuştur.

Kamu sektöründe çözüm ortağı ve yüklenicisi sıfatı ile pek çok büyük ve orta ölçekli projede yer alan Anersan, 2007 yılında kullanıcılarına en fazla faydayı sağlayacak olan “geleceğin güç çözümleri”ni müşterilerine ulaştırma hedefiyle başlattığı “Yeni Nesil Dijital 3 Fazlı Ups” projesini tamamlayarak önemli bir adım atmıştır.

Yenilikçi yapısı, geniş pazar payı, Ar-Ge yatırımları, üretim olanakları, kalite politikaları ve iş hacmi ile sektöründe hatırı sayılır yerini daha da sağlamlaştıran Anersan sadece Türkiye pazarında da sesini duyurmaktadır.